e-ginekologia.plNa polskim rynku pojawiła się rękawica do badania piersi – Breast Sense. Jest to rękawica wielokrotnego użytku do samodzielnego badania piersi. Przeznaczona dla kobiet powyżej 20. roku życia i polecana szczególnie kobietom w okresie menopauzy oraz po okresie karmienia piersią.

   

  Dzięki rękawicy Breast Sense można wykryć guzki piersi mające nawet wielkość ziarenka cukru, ponieważ zwiększa ona wrażliwość dotyku ośmiokrotnie! Rękawica znacznie zmniejsza tarcie o skórę, co sprawia, że palce przemieszczają się po piersi gładko, czyniąc badanie bardziej dokładnym i komfortowym. Guzki w piersiach rozwijają się w bardzo szybkim tempie, dlatego mammografia wykonywana co dwa lata nie zastąpi samodzielnego, regularnego badania się za pomocą rękawicy.

  Breast Sense jest bezpiecznym produktem, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest to produkt medyczny zaakceptowany przez departament zdrowia.

  Rękawica jest wykonana z błony poliuretanowej. Jest ona bezbarwna i bezsmakowa. Nie zawiera środków trujących i jest nieszkodliwa dla ciała ludzkiego. Ciecz wewnątrz rękawicy to lekki olej mineralny.

  Sprzęt Ginekologiczny

  loading...