e-ginekologia.pl - portal dla lekarzy ginekologówBłędy medyczne – jak się ochronić przed skutkami prawnymi naszych błędów, radzi prawnik Tomasz Popielski. Powstał nowy rejestr - czy musimy do niego zgłosić urządzenia pracujące w naszej placówce. Znów zmieniły się zasady przechowywania dokumentacji medycznej. Co należy zmienić? To tylko kilka pytań, na które znajdą Państwo odpowiedzi w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Ginekologicznego.

  Oczywiście, tak jak tytuł naszej gazety wskazuje, znajdą Państwo również artykuły opisujące najnowszy sprzęt stosowany w ginekologii. Tym razem opisaliśmy system histeroskopii Ambulatoryjnej, która daje nowe możliwości małoinwazyjnej diagnostyki i terapii oraz poświęciliśmy artykuł skuteczności rezonansu magnetycznego piersi. Z kolei doktor Wiesław Kurach spróbował znaleźć odpowiedź na pytanie: Kiedy należy zmienić antykoncepcję doustną na indywidualizowaną hormonalną terapię zastępczą.
  Ponadto znajdą Państwo artykuł dotyczący sposobów finansowania zakupu sprzętu medycznego oraz ulubiony dział – Pytania do Prawnika.
  Szczegółowy spis treści znajduje się tutaj.
  Jeśli chcą Państwo zamówić prenumeratę proszę kliknąć tutaj.

  Sprzęt Ginekologiczny

  loading...