e-ginekologia.pl - portal dla lekarzy ginekologówWydaliśmy pierwszy w tym roku numer Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Jak zwykle, znajdą w nim Państwo artykuły z zakresu prawa medycznego oraz artykuły z tematyki leczenia ginekologicznego. Bardzo ciekawa jest, naszym zdaniem, publikacja na temat wpływu choliny na przebieg ciąży i rozwój dziecka. Okazuje się, że prawidłowa jej suplementacja może znacząco podwyższyć iloraz inteligencji dziecka. W kolejnym artykule natomiast zajęliśmy się problematyką niedokrwistości u kobiet w ciąży.


  Wśród tematów prawniczych polecamy lekturę artykułu o odpowiedzialności zawodowej lekarzy oraz o dodatkowym ubezpieczeniu. Czy warto je mieć, kiedy wystąpić o wypłatę z tytułu tego ubezpieczenia.
  Oczywiście znajdą Państwo również dział: Pytania do Prawnika, w którym nasz redakcyjny prawnik, Maciej Gibiński, odpowiada na kolejnych 10 pytań skierowanych na skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  Zachęcamy do wykupienie prenumeraty. Koszt to tylko 78 zł  za roczną prenumeratę Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Kliknij tutaj.
  Pełen spis treści numeru znajduje się tutaj.

  Sprzęt Ginekologiczny

  loading...