erekawice2

  Choć na ogół nie ma dobrej opinii, to w ginekologii estetycznej jest sprzymierzeńcem kobiet niezadowolonych ze swej intymnej anatomii, borykających się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu oraz tych, które po prostu pragną zatrzymać skutki upływającego czasu. Tłuszcz, bo o nim mowa, dzięki nowatorskiej metodzie separacji i przeszczepu tkanki tłuszczowej ADIVIVE, stanowi naturalny wypełniacz. To już nie tylko przeszczep tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim bogactwo cennych składników, które pobudzają wybrany obszar do odnowy - mówi lek. Dawid Serafin, ginekolog z kliniki Gyncentrum Ginekologia Plastyczna w Katowicach.

   

  Zabiegi polegające na przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem również w estetyce intymnej. Pozwalają osiągać widoczne efekty, bez ingerencji chirurgicznej. Nie wymagają rekonwalescencji, a całość trwa od kilku do kilkunastu minut.

  ADIVIVE to jednak coś więcej niż kolejny zabieg w ofercie estetyki intymnej. Stosowany jedynie w kilku placówkach na mapie Polski, stanowi nowatorski system umożliwiający pobranie i separację najbardziej wartościowych komórek tłuszczowych. Ponadto wzbogacenie frakcji w komórki macierzyste gwarantuje nie tylko wysoką tolerancję przez ludzki organizm, ale również pobudzenie starych komórek do regeneracji.

  Właśnie dlatego stosowany jest jako naturalna broń w walce z upływającym czasem. Z wiekiem pochwa wiotczeje i nie jest w stanie zachować dawnej jędrności. Dzięki zabiegowi metodą ADIVIVE sfery intymne zostają wypełnione i zrewitalizowane, a  przy tym odzyskują witalny koloryt i młodzieńczość, mówi specjalista Gyncentrum.

  Dla kogo ADIVIVE?

  Z zabiegu mogą korzystać panie po porodach i mające problem z luźnością pochwy, a które do tej pory obawiały się ingerencji chirurga i związanych z tym procedur operacyjnych. Teraz zaledwie w jedno popołudnie mogą całkowicie pozbyć się problemu i jeszcze w tym samym dniu odmienione wrócić do codziennych obowiązków.

  - Przerost warg sromowych mniejszych, atrofia czyli zanik warg mniejszych, wrodzona lub postępująca
  z wiekiem, brak proporcji to najczęstsze problemy, z jakimi borykają się kobiety bez względu na wiek. Dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala je skutecznie wyeliminować i przywrócić pacjentce radość życia – wyjaśnia lek. Dawid Serafin.

  Co jeszcze potrafi ADIVIVE?

  Lipotransfer to najbezpieczniejsza metoda pozwalająca skorygować wielkość i kształt warg sromowych, co dla kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich narządów płciowych jest szansą na pozbycie się kompleksów i odzyskania satysfakcji z życia, nie tylko seksualnego. Do tej pory żadna metoda w tak łagodny i całkowicie naturalny sposób, nie gwarantowała równie widocznych i trwałych efektów.

  - Kompleksy z powodu wyglądu miejsc intymnych powodują spadek samoakceptacji. ADIVIVE to metoda dla pacjentek, które szukają całkowicie naturalnej metody, która na nowo pozwoliłaby im czerpać satysfakcję ze zbliżeń z partnerem i odzyskać poczucie kobiecości– dodaje specjalista Gyncentrum.

  Gdzie można wykonać zabieg?

  Zabiegi lipotransferu stref intymnych wykonywane są w Klinice Ginekologii Plastycznej Gyncentrum
  w Katowicach. Jest to jedna z niewielu klinik w Polsce, która wykorzystuje nowatorski system ADIVIVE do separacji i przeszczepu tkanki tłuszczowej w okolice intymne kobiety. Na wizytę konsultacyjną ze specjalistą Gyncentrum można umówić się dzwoniąc pod numer 32 506 57 77. Gyncentrum Ginekologia Plastyczna, Katowice ul. Żelazna 1. Więcej informacji: www.estetyka-intymna.pl

  Sprzęt Ginekologiczny

  loading...